Změny v E-shopu
Změny v E-shopu

  Vážení přátelé,

 

s přechodem na nový systém Microsoft Dynamics Navision (NAV), bude nutné změnit i strukturu našeho internetového prodeje (E-shopu).

Hlavní změna se týká skutečnosti, že NAV je skladově spojený se všemi společnostmi MEGADYNE v Evropě a do E-shopu by se tak promítaly stovky tisíc položek, které jsou s systému zavedeny, ale mají nulový stav. S ohledem na to, aby se E-shop nezahltil nic neříkajícími položkami, se v novém provedení již některé nulové položky zobrazovat nebudou. Ty je nadále možné poptávat a objednávat standardní e-mailovou formou a kolegyně v zákaznickém servisu Vám případně rády poradí i telefonicky.

 

Kódové označení (např. T10 890; 2800 RPP8, atd) zůstává bez zásadních změn - pouze dosavadní pomlčku v popisu všech skupin produktů (nyní třeba T10-890) nahradí mezera - nově tedy T10 890. 

Názvy produktových skupin jsou v češtině - nově se ale můžete setkat s označením ROLE/RUKÁV nebo PARCIÁLNÍ ROLE/PRARCIÁLNÍ RUKÁV. Tato změna je důležitá pro ty naše zákazníky, kteří od nás odebírají celé rukávy řemenů a mají tak přehled, zda máme skladem nenařezaný rukáv nebo nikoliv. 

 

Vážení zákazníci, omlouváme se za určité nedostatky, které se v posledních několika málo týdnech mohly (nejenom v E-shopu) projevit. Tyto byly (a částečně ještě jsou) způsobeny přechodem na nový informační systém, který je vždy ve firmě naší velikosti poměrně složitou operací. Jejím výsledkem ale bude lepší dostupnost jakýchkoliv produktů Megadyne a větší operativnost v jejich dodávkách.

Ještě jednou se omlouváme za případné způsobené problémy a nejasnosti. V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat!

 

 

Boris Vanek