Stěhování společnosti
Stěhování společnosti

Vážení obchodní přátelé,

 

po 10 letech od založení naší společnosti zde v České republice a také po 10 letech našeho fungování ze skladových a administrativních prostor v Praze – Vysočanech jsme dospěli k potřebě změny našeho místa působení. Z těchto důvodů se v měsíci březnu 2011 stěhujeme do nových prostor v Praze – Ruzyni. Protože nechceme, abyste tento proces pocítili Vy, naši zákazníci, stěhování proběhne v několika vlnách tak, abychom náš provoz nemuseli přerušit. I tak se ale určitému přerušení resp. omezení výroby nevyhneme, proto Vás laskavě žádáme, abyste pozorně vzali na vědomí tyto informace:

 

17. března 2011 – 1. dubna 2011 – bude částečně omezený provoz sekce dopravníkových pásů. Vyřizovat budeme pouze urgentní zakázky na žádost objednatele.

30. března 2011 – 1. dubna 2011 – bude částečně omezený provoz sekce ozubených řemenů jako i výroby speciálních řemenů. Vyřizovat budeme pouze urgentní zakázky na žádost objednatele, speciální řemeny (povrchové úpravy, svařované řemeny atd. nebudeme vyrábět vůbec).

31. března 2011 – objednávky přijímáme pouze do 12.00 hod, expedice zboží proběhne standardně. Od 12.00 hod nebudou fungovat standardní telefonní linky a e-mailové spojení. Zaměstnanci společnosti budou dostupní pouze na svých mobilních telefonech v případě potřeby řešení urgentních záležitostí.

1. dubna 2011 – společnost MEGADYNE CZ s.r.o. bude mimo provoz

4. dubna 2011 – společnost MEGADYNE CZ s.r.o. začne svůj standardní provoz z nové adresy:

MEGADYNE CZ s.r.o.

Karlovarská Business Park,

Na Hůrce 1091/8 (budova "C")

161 00  Praha 6 – Ruzyně

 

Pevně věříme, se nám podaří minimalizovat na minimum případné výpadky a ztráty, které by mohly v těchto dnech vzniknout. Pokud k takovým událostem i přes veškerou snahu dojde, laskavě Vás žádáme o zvýšenou míru tolerance v těchto dnech. Jsme přesvědčeni, že naše přestěhováni do větších, nových a moderních prostor v konečném důsledku prospěje hlavně Vám, našim zákazníkům. Zde hodláme navýšit naše skladové zásoby jako i rozšířit sortiment skladových položek.

Fakturační údaje, telefonní čísla a e-mailové kontakty se nemění.

Děkuji za pochopení a jménem celé naší společnosti přeji vše dobré.

 

V Praze, 25. února 2011

 

                                                                        RNDr. Ladislav Vanek, PhD.

                                                                        jednatel MEGADYNE CZ s.r.o.